Obrazy sa symboliczne i reprezentuja aktualny lub podobny produkt o tych samych wlasciwosciach.

Related

Waga ulowa do monitorowania dwóch uli (SKU: BS02)

  • 1x jednostka centralna do monitorowania dwóch uli
  • 2x czujnik wagi
  • 1x ogniwo słoneczne do zasilania
  • 1x czujnik pogodowy do pomiaru danych pogodowych (temperatura, wilgotność, ciśnienie powietrza)
  • Przegląd danych w aplikacji mobilnej i w portalu internetowym
  • Z wbudowaną kartą SIM z rocznym transferem danych.
  • Odporny na deszcz i inne warunki atmosferyczne

Funkcje

Tägliche E-Mail mit den aktuellen Messungen

Tägliche E-Mail mit den aktuellen Messungen

Gewichtszunahme oder Gewichtsverlusts werden mit farblicher Ikone angezeigt für den schnellen und leichten Überblick. Jeden Morgen bekommen Sie eine neue E-Mail mit den aktuellen Daten .

Tägliche E-Mail mit den aktuellen Messungen

4G Netzwerk mit NB-IoT

Eine art von Kommunikation wo es sich dabei um einen Funkstandard handelt, der speziell für das Internet der Dinge (IoT, Internet of Things) vorgesehen ist. Er setzt auf vorhandene Mobilfunknetze auf und ermöglicht die Vernetzung von Geräten und Maschinen bei hoher Funkabdeckung und geringem Energiebedarf.

Aplikacja mobilna - szybki dostęp do pomiarów

Aplikacja mobilna - szybki dostęp do pomiarów

Najnowsze dane są wyświetlane na smartfonie. Aplikacja mobilna jest progresywną aplikacją internetową, która działa na wszystkich smartfonach (Android, Apple), tabletach i komputerach domowych.

Portal internetowy - konfiguracja wagi i szczegółowa analiza

Portal internetowy - konfiguracja wagi i szczegółowa analiza

Portal internetowy zapewnia szczegółowy widok pomiarów z wagi. Służy również do konfiguracji wagi pasiecznej.

Pomiary godzinowe - zawsze aktualne dane

Pomiary godzinowe - zawsze aktualne dane

Pomiary są wykonywane co godzinę. Nigdy więcej nie musisz czekać na dane.

Jednostka centralna przesyła dane na serwer, gdzie są one przetwarzane. Aktualne pomiary są dostępne w dowolnym momencie za pośrednictwem aplikacji mobilnej i portalu internetowego.

Jednostka centralna

Jednostka centralna

Jednostka centralna jest rdzeniem systemu, umożliwiającym gromadzenie i przesyłanie danych przez sieć komórkową do serwera.

Jednostką centralną jest minikomputer z połączeniem internetowym. Oprogramowanie działa na wadze i jest stale aktualizowane o nowe funkcje.

Łatwe uruchomienie

Łatwe uruchomienie

Wystarczy włączyć przełącznik, a waga ula będzie działać.

Waga posiada wbudowaną kartę SIM, która dba o transfer danych. Działa w całej Europie. Nie masz żadnej pracy z konfiguracją. Wystarczy rozpakować, złożyć i włączyć.

Czujniki wagi

Czujniki wagi

Są uniwersalne i dlatego pasują do każdego systemu zdobyczy. Wymiary czujników wagi 45x5x3,8 cm. Wykonane z wysokiej jakości aluminium. & Nbsp; Czarna powierzchnia jest anodowana, a także odporna na kwas mrówkowy i szczawiowy. W każdą wagę wbudowany jest czujnik o wadze 100 kg z dokładnością do 20 g. Połączone są z jednostką centralną kablem o długości 3 m. Mają niewielką wysokość całkowitą wynoszącą zaledwie 35 mm.

Indywidualna kalibracja wagi

Indywidualna kalibracja wagi

Każda waga jest indywidualnie kalibrowana, aby zapewnić najwyższą możliwą dokładność pomiaru.

Czujniki wagi są ponumerowane i należy je włączać w miejscach przewidzianych na jednostce centralnej.

Czujnik pogody

Czujnik pogody

Waga ulowa posiada wysokiej jakości czujnik pogodowy firmy Bosch, który umożliwia pomiar temperatury, ciśnienia powietrza i wilgotności względnej. Czujnik pogodowy jest wbudowany w obudowę, która umożliwia łatwy montaż. Zaleca się montaż obudowy w zacienionym miejscu np. pod ulem.

Ogniwo słoneczne

Ogniwo słoneczne

Waga ula jest wyposażona w potężne ogniwo słoneczne. Ładuje wbudowany akumulator Li-Po, dzięki czemu waga ulowa może działać przez czas nieokreślony. Ogniwo słoneczne jest podłączone do jednostki centralnej za pomocą dostarczonego kabla USB. Ten sam kabel można również wykorzystać do ładowania jednostki centralnej za pomocą standardowej ładowarki do telefonów komórkowych.

Wbudowana karta SIM

Wbudowana karta SIM

Wbudowana karta SIM pochodzi z A1, transmisja danych jest gwarantowana w całej Europie. Jest specjalnie skonfigurowany do komunikacji M2M (maszyna-maszyna). Karta SIM jest zarządzana przez nas, więc nie musisz martwić się o doładowanie jakichkolwiek kosztów.

Roczna stawka ryczałtowa

Roczna stawka ryczałtowa

Za korzystanie z karty SIM, przesyłanie danych i korzystanie z portalu internetowego pobieramy roczną opłatę ryczałtową w wysokości 49 €. Roczna opłata ryczałtowa za pierwszy rok jest bezpłatna.

Korzystanie z wagi z własną kartą SIM jest bezpłatne. Nie masz żadnych opłat za korzystanie z wagi, portalu internetowego i aplikacji mobilnej

Wyświetl dane w telewizji

Wyświetl dane w telewizji

Pomiary skali ula można również oglądać na ekranie telewizora. Ta opcja jest szczególnie odpowiednia dla pszczelarzy i instytucji, które chcą zbliżyć swoje pszczoły do ​​klientów w sklepie i innych pomieszczeniach biznesowych.

Publikacja pomiarów na stronach internetowych

Publikacja pomiarów na stronach internetowych

Pomiary z wagi ulowej można również opublikować na stronie internetowej pszczelarzy. Działa to za pomocą „widżetów internetowych”, które można łatwo wdrożyć na stronie internetowej.

Ustawienie tary

Ustawienie tary - ustawienie żądanej wagi

Za pośrednictwem portalu internetowego można samodzielnie ustawić żądaną wagę ula. Niektórzy pszczelarze używają go do ustawiania wagi pustego ula na 0 kg. Możesz jednak użyć tej funkcji, aby zresetować zmiany wagi, które wystąpiły w wyniku dodania dodatkowego obciążenia.

Tryb pszczelarski

„Tryb pszczelarski” - przerwa zbieranie danych

Podczas pracy z pszczołami możesz po prostu dezaktywować pomiary danych za pomocą aplikacji mobilnej. Po zakończeniu pracy włącz ponownie wagę ula za pomocą aplikacji mobilnej. W ten sposób można zapobiec rejestrowaniu zmian masy ciała, które pochodzą z pracy pszczół.

Otrzymuj codzienne pomiary pocztą elektroniczną

Otrzymuj codzienne pomiary pocztą elektroniczną

Możliwe jest ustawienie codziennej wysyłki maili z pomiarami wagi. Jeśli wolisz, możesz otrzymywać te e-maile samodzielnie lub swoim znajomym.

Aktualizacje oprogramowania sprzętowego

Aktualizacje oprogramowania sprzętowego

Oprogramowanie układowe jednostki centralnej można aktualizować przy użyciu nowych wersji w miarę ich opracowywania. Można to zrobić po prostu podłączając jednostkę centralną do komputera za pomocą dołączonego kabla USB i uruchamiając nasz program diagnostyczny.

Odporne na warunki atmosferyczne

Odporne na warunki atmosferyczne

Jednostka centralna posiada wodoszczelną obudowę elektroniki (stopień ochrony IP66). Waga działa na słońcu, deszczu i śniegu. Musisz tylko upewnić się, że czujnik pogody jest w cieniu, a nie w deszczu.

Akumulator Li-Po

Akumulator Li-Po

Wbudowany jest akumulator Li-Po o długiej żywotności o pojemności 1800 mAh, który w połączeniu z dostarczonym ogniwem słonecznym umożliwia nieograniczoną pracę wagi przez cały rok.

Port USB zapewnia uniwersalną łączność

Port USB zapewnia uniwersalną łączność

Dołączony kabel USB służy do podłączenia jednostki centralnej do źródła zasilania lub do podłączenia jednostki centralnej do komputera.

Zasilany przez ładowarkę USBr

Zasilany przez ładowarkę USB

Wagę można również ładować standardową ładowarką do telefonu, która posiada złącze USB-A. Ta opcja jest odpowiednia do szybkiego ładowania wbudowanego akumulatora jednostki centralnej. Ale możesz również dostarczyć wagę bezpośrednio za pomocą ładowarki USB zamiast ogniwa słonecznego.

Możliwość mocowania za pomocą śrub

Możliwość mocowania za pomocą śrub

Jednostka centralna i czujniki wagi mogą być przymocowane do podstawy za pomocą śrub. Zapobiega to łatwemu przenoszeniu wagi.

Lokalizacja wagi za pomocą wbudowanej karty SIM

Lokalizacja wagi za pomocą wbudowanej karty SIM

Waga jest podłączona do sieci GSM. To połączenie można wykorzystać do zgrubnego zlokalizowania i śledzenia wagi.

Moduł GPS

Moduł GPS

Jednostka centralna posiada wbudowany odbiornik GPS do precyzyjnej lokalizacji. Zawsze możesz sprawdzić ostatnią lokalizację wagi ula.

Ochrona przed kradzieżą

Ochrona przed kradzieżą

Waga ulowa ma wbudowany czujnik ruchu. Dzięki temu czujnikowi wykrywa nawet najmniejsze ruchy i wibracje wagi. Jeśli wykryje, że ktoś się porusza lub próbuje usunąć łuskę, natychmiast powiadamia pszczelarza. Waga przesyła swoje dokładne położenie, które uzyskuje za pomocą wbudowanego czujnika.

Poprosić o wycenę

Jesli potrzebujesz informacji lub osobiscie przygotowal oferte? Wyslij nam swoje pytanie, a my odpowiemy jak najszybciej.