Miodarki diagonalne

1-12 of 13

stycznie kosz Styczne nadaja sie przede wszystkim do pszczól hobby. Ramki to podczas przedzenia stycznie do kotla tak, ze miód plynie latwiej. Stycznego pozwalaja poslizgu równiez ramki najwieksze wymiary i dlatego sa najbardziej uniwersalne odciagi miód.

Dostepne równiez kosze stoja bez wirowania osi centralnej, w której ramy moga byc wlaczane bezposrednio w koszu wirowania, bez koniecznosci wyjmowania go z ekstraktora miodu.

Miodarki diagonalne są polecane przede wszystkim dla pszczelarzy hobbystów.

Podczas wirowania ramka przylega całą powierzchnią do płaszczyzny kosza, co ułatwia jej opróżnianie. W celu opróżnienia ramki z obu stron, należy ją wyjąć z kosza i obrócić na drugą stronę. Dostępne są również kosze bez środkowej osi, umożliwiające obracanie ramek bez ich wyciągania.

Miodarki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej (W.No.1.4301.III).

Wszystkie miodarki oferujemy z napędami ręcznymi lub silnikowymi. Zakład produkcyjny dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia innowacyjną metodę łączenia dna miodarek ze zbiornikiem bez wewnętrznych krawędzi co ułatwia czyszczenie. Dolna część jest nachylona w kierunku wylotu, co umożliwia łatwiejsze a przede wszystkim całkowite wypłynięcie miodu ze zbiornika. Czyszczenie miodarek jest bardzo proste. Wszystkie części mające bezpośredni kontakt z miodem zostały wykonane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością i posiadają odpowiednie certyfikaty. Pokrywa ze szkła akrylowego umożliwia podgląd procesu ekstrakcji.

Miodarki wyposażone są w wyjątkowo solidne i stabilne nogi. Aby ułatwić transportowanie nogi w każdej z naszych miodarek można zdemontować.