Miodarki radialne

1-12 of 14

Miodarki radialne są idealnym rozwiązaniem dla pszczelarzy posiadających średniej i dużej wielkości pasieki. W miodarkach radialnych podczas wirowania siła odśrodkowa oraz naturalne właściwości klastrów zapewniają równomierne opróżnianie ramek bez konieczności ich ręcznego odwracania.

- 3 %
Logar

Logar 20/8 plastra miodu promieniowy odsrodkowy, kociol 63 cm, w pelni automatycznego kierowania Motor110W, ramki 24 x 48 cm + 4 haka w szafach

promieniowy odsrodkowy, Silnik 110W z automatyką, 63/66 cm, 24 x 48,00 cm, Dobry 20 Flachzargenrähmchen lub 8 pelna ramka w operacji promieniowego lub na duza 4 struktury plastra pszczelego w Tangentialbetrieb z Einhängegittern, W tym stycznego Einhänggitter, Compact 63 cm wyciag miód z pelnym automatycznym napedem z czestotliwoscia
SKU: 4555
2.199,00 €
Stara cena: 2.264,97 €
Oszczędzasz: 65,97 € (3 %)

Miodarki radialne są idealnym rozwiązaniem dla pszczelarzy zajmujących się produkcją miodu o niskiej oraz średniej gęstości.

W miodarkach radialnych podczas wirowania siła odśrodkowa oraz naturalne właściwości klastrów zapewniają równomierne opróżnianie ramek bez konieczności ich ręcznego odwracania.

Oferujemy miodarki radialne w różnych rozmiarach. Zawór ze stali zainstalowany jest w najniższej części dna tak aby miód mógł w całości wypłynąć z miodarki. Czyszczenie miodarki jest bardzo proste. Wszystkie części mające bezpośredni kontakt z miodem zostały wykonane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością i posiadają odpowiednie certyfikaty. Pokrywa ze szkła akrylowego umożliwia podgląd procesu ekstrakcji.

Miodarki radialne można zamówić razem z kratką diagonalną (numer produktu 7761), która przekształci ją w miodarkę diagonalną umożliwiając odwirowywanie czterech ramek o większej wielkości (do 30cm).

Wszystkie miodarki radialne można wyposażyć w podgrzewane dno. To rozwiązanie jest szczególnie polecane gdy ekstrakcja lub czyszczenie odbywa się przez kilka dni z rzędu. Pozwala to na szybsze wypłynięcie miodu ze zbiornika oraz z sita.

Miodarki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej (W.No.1.4301.III).

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu.