Miodarki samoobracalne

1-12 of 15

Miodarki samoobracalne są przeznaczone przede wszystkim dla pszczelarzy którzy zajmują się ekstrakcją gęstego miodu. Ich główną zaletą jest automatyczne obracanie ramek bez konieczności ich ręcznego przekładania, co czyni cały proces w pełni zautomatyzowanym. Podczas wirowania klaster znajduje się wewnątrz kasety, co chroni go przed uszkodzeniami. Do miodarek samoobracalnych zaleca się stosowanie napędów automatycznych z pełną elektroniczną kontrolą prędkości.

Miodarki samoobracalne są przeznaczone przede wszystkim dla pszczelarzy którzy zajmują się ekstrakcją gęstego miodu.

Ich główną zaletą jest automatyczne obracanie ramek bez konieczności ich ręcznego przekładania, co czyni cały proces w pełni zautomatyzowanym. Podczas wirowania klaster znajduje się wewnątrz kasety, co chroni go przed uszkodzeniami.

Zawór ze stali zainstalowany jest w najniższej części dna tak aby miód mógł w całości wypłynąć z miodarki. Czyszczenie miodarki jest bardzo proste. Wszystkie części mające bezpośredni kontakt z miodem zostały wykonane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością i posiadają odpowiednie certyfikaty. Pokrywa ze szkła akrylowego umożliwia podgląd procesu ekstrakcji. Aby ułatwić transportowanie, nogi w każdej z naszych miodarek można zdemontować.

Wszystkie miodarki można wyposażyć w podgrzewane dno. To rozwiązanie jest szczególnie polecane gdy ekstrakcja lub czyszczenie odbywa się przez kilka dni z rzędu. Pozwala to na szybsze wypłynięcie miodu ze zbiornika oraz z sita.

Do miodarek samoobracalnych zaleca się stosowanie napędów automatycznych z pełną elektroniczną kontrolą prędkości.

Miodarki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej (W.No.1.4301.III).

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu.